Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

 toprose.jpg

Pro milovníky rosé jsme připravili zajímavou kolekci růžových vín z celého světa. Vychtunejte si nejlepší růžová vína ze Slovenska, rosé z Francie, Toskánska nebo růžový Malbec z Argentiny.

Zde najdete výběr růžových vín od sommeliéra, která se rozhodně vyplatí ochutnat.

Bublinky nikdy nezklamou, ochutnejte proto růžový sekt od pána Hacaje z Pezinku Svätovavrinecké Rosé Extra Dry 2016, z Itálie Rosé Spumante z Terra Serena.

Růžovým vínům z jihu Francie se ndá odolat. Gérard Betrand Coté des Roses Rosé 2019 zaujme nejen designem, ale také kvalitou. Bordeaux nabízí Clarendelle Rosé Haut-Brion 2017, druhý ročník Clarendelle Rosé v novém stylu, který mu skvěle sedí.

Ochutnat růžové víno vyrobené v Toskánsku z odrůdy Sangiovese bude pro vás skvělým zážitkem - Santa Cristina Cipresseto Rosato 2018 od rodiny Antinori. Ochutnali jste už někdy Malbec z Argentíny v růžové podobě? Tak zkuste Mascota Vineyards La Mascota Rosé. Samozřejmě nesmí v kolekci chybět roséčka ze Slovenska.

Nezapomenutelný a vždy funny Cabernet Sauvignon Rosé od Mrva & Stanko a pro milovníky sladších vín Andrejka z odrody André z PD Mojmírovce. Rarita, jedinečné růžové sladké víno Zweigeltrebe z Kapatské Perly vás ohromí svojí elegancí a rafinovaností.

Ostatní rosé najdete v našem katalogu.

 
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia