Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Jsme tu stále pro vás - Vyjádření vedení k bezpečnostním opatřením ve společnosti Corner & Co. a na WinePlanet.cz

wineplanet-skladnici.jpg
I v těchto chvílích usilovně pracujeme, abyste si mohli připít na vaše zdraví. To nejcennější, co máme v naší společnosti, jsou naši zaměstnanci. Slovo "naši" má však pro nás hlubší význam.

Význam důležitosti, respektu k jejich zdraví a potřebám, zohlednění individuality každého i úcty k tomu nejmenšímu a nejlehčímu úkonu, který v rámci svojí práce provádí. činnost, úsilí, nápad i osobnostní příspěvek každého zaměstnance naší společnosti - toto je bohatstvím, z něhož umíme čerpat i v těchto chvílích mnohých omezení.

Dnes, kdy je bezpečnost a omezení rizika pro naše zaměstnance prioritou, většina pracuje přímo ze svého domova a věnuje se každé objednávce s láskou a pečlivostí stejně, jakoby seděl v našich krásných firemních prostorách.

Není to však pro nás nic neobvyklého. Dlouhé roky jsme celý náš informační systém, procesy a postupy budovali  tak, abychom uměli využívat každého práci efektivně a s ohledem na pohodlí a jiné benefity, které práce z domu přináší. Není tak nic neobvyklého, že každý obchodní případ je od samotného počátku po svoje ukončení lehce přístupný z kteréhokoliv místa na světě. Rodina jako hodnota a podpora hodnot individuality zaměstnance, to je základním klíčem k dlouhodobému setrvání našich zaměstnanců u nás.

skladnik-wineplanet2.jpg

A poté, momentem zpracování objednávky, požadavku a připomínky přicházejí ti z ných, naši hrdinové ze skladu, kteří ji pečlivě připraví, zabalí a expedují do rukou kolegům z kurýrních společností.

Pro ně jsme připravili prostředí, které jim přijatými opatřeními poskytuje snížení rizika a to od ochranných prostředků přes bezpečné manipulační postupy, aby s vědomím svého bezpečí a pečlivostí, kterou věnují každé zásilce, aby ji vypravili na cestu k vám. A právě to je moment začátku cesty vína a jiného zboží z naší nabídky, která končí ve vašich rukách. Nejsme ale obyčejní - i v tomto přinášíme něco navíc - dopravu zdarma, rychle a pohodlně.

wineplanet-corner-desinfekce.jpg

Nejen bezpečnost našich zaměstnanců, ale také bezpečnost a pohodlí našich zákazníků je součástí našich procesů. Přesměrovali jsme proto všechno tak, abychom na této cestě minimalizovali kontakt a snížili tak nebezpečí. Proto již není možná platba v hotovosti kurýrovi, ale stále platí nabídka v podobě bezpečné platby online převodem nebo platební kartou, či platby systémem PayPal.

Věříme, že se sklenicí vína jde všechno lépe a dokážeme vám zpříjemnit dlouhé večery. Na zdraví všem!

     
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia