Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

O společnosti

Provozovatelem internetového obchodu www.wineplanet.cz je společnost CORNER TRADE CZ s.r.o.


xr7l.jpgNa slovenském trhu působíme již více než 20 let. Orientujeme se především na klienty, kteří podnikají v gastronomii a dodáváme do většiny špičkových, ale i běžných restaurací, vinných barů a hotelů na Slovensku. Vybraná vína z naší nabídky najdete také ve vinotékách a specializovaných maloobchodních prodejnách. Spolupracujeme i se všemi mezinárodními a domácími obchodními řetězci.

Naše společnost je výhradním dovozcem většiny námi nabízených značek vína do České republiky. Spolupracujeme přímo s výrobci vína a zaměřujeme se na vysokou úroveň kvality. Zastupujeme nejlepší vinaře a další producenty vína z většiny zemí.

Do sortimentu zařazujeme jen vína, která na základě kvalitativního hodnocení naším týmem odborníků dosahují alespoň hodnocení „dobré“ a zároveň vyhovují i požadavku na výhodný poměr kvality a ceny. To pro zákazníka znamená, že jakékoli víno, které najde v naší nabídce, je volbou, kterou určitě nebude zklamaný. Každé víno je jiné a každý člověk je jedinečný. Aby se Vaše očekávání v maximální možné míře splnila, záleží také na správném výběru odrůdy a druhu vína.

Naše portfolio tvoří přední světové značky, například Marchesi Antinori, Freixenet, Viña Errázuriz, Penfolds, Villa Maria Estate, ale i desítky dalších výrobců vína.

E-shop Wineplanet.cz

Nabízíme Vám více než 3 000 druhů znamenitých domácích i zahraničních vín z Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Afriky, Austrálie a Nového Zélandu. Pečlivý výběr vín do naší nabídky zaručuje, že produkt, který si vyberete, má vždy výborný poměr kvality a ceny a splní očekávání i těch nejnáročnějších milovníků vína. Objem skladových zásob přesahující 260 000 lahví vína nám umožňuje maximální rychlost dodávek a zároveň exkluzivitu.

Nechte se vést světem vína a zjistěte, jak chutná život a terroir v jiných končinách světa.
Máte-li rádi výborná vína, určitě víte, že jejich nabídka v českých maloobchodech je značně omezená a nabídka se orientuje spíše na základní a standardní úroveň. Široký výběr vín Vám naopak nabídne specializovaný prodejce - vinotéka nebo specializovaný internetový obchod.

WinePlanet je možností, jak nakoupit výborná vína za vynikající ceny. Naše cenová úroveň patří dlouhodobě k nejnižším.
Víno na běžné pití nebo mimořádnou příležitost? Lahodné dezertní víno nebo aromatický suchý ryzlink? Možností je nepočítaně... Navíc se nemusíte obávat toho, že by Vás kvalita vždy stála příliš. Špičková vinařství (většina vinařství v našem sortimentu) nabízí mimo svých prémiových vín, tedy jakýchsi vlajkových lodí, i vína, která jsou cenově dostupnější a mají výbornou kvalitu.

 
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia