Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • emiliana-rose-vonku-i.jpg Víno může být přínosné pro zdraví
  Ve světě bylo publikováno několik studií, které se zaobíraly vlivem alkoholu na naše zdraví. Alkohol samotný není zdraví prospěšný spíše škodlivý. Víno patří mezi alkoholické nápoje, ale obsahuje až 85 % vody a několik prospěšných látek a proti střídmé pití vína může být přínosné.  
   
 • sklad-iko.jpg Jsme tu stále pro vás - Vyjádření vedení k bezpečnostním opatřením ve společnosti Corner & Co. a na WinePlanet.cz
  I v těchto chvílích usilovně pracujeme, abyste si mohli připít na vaše zdraví. To nejcennější, co máme v naší společnosti, jsou naši zaměstnanci. Slovo "naši" má však pro nás hlubší význam.
   
 • czblogm.png Doprava vína do konce dubna zadarmo
  Až do konce dubna u nás můžete nakupovat víno a my vám jej doručíme zdarma domů. Akce se týká všech vín u objednávek nad 700 Kč, doprava zdarma se aktivuje automaticky v nákupním košíku.
   
 • gerard-bertrand-cote-des-roses-kytica.jpg Růžová vína nejsou nejen pro dámy
  Popularita růžových vín tzv. rosé v posledních letech u nás prudce stoupí a získává se čím dál víc příznivců. Jejich kvalita zaváděním moderních technologií do praxe se postupně zvýšila a dneska u nás snad není vinař, který se o výrobu rosé alespoň jednou nepokusil.  
   
 • cotedesrosesi.jpg Víno jako růže
  Víno, které bylo navrženo tak, aby bylo krásné. Dno láhve Gérard Bertrand Coté des Roses má tvar kvetoucí růže a jeho vrchní část je uzavřena jedinečným skleněným uzávěrem. Bílé, růžové nebo červené, celá kytice vín, která jsou unikátní svým designem a také chutí.
   
 • vinocokoiko.jpg Víno a čokoláda patří k sobě
  Víno a čokoládu spojuje mnoho věcí. Někdy tímto spojením vznikne dokonce i láska na celý život. Říká se, že víno a čokoláda jsou ideálním afrodiziakem, jak to tedy je?  
   
 • gerard-bertrand-cote-des-roses-kytica.jpg Jak překvapit s vínem na Valentýna
  Valentýn, den zamilovaných, den, kdy se slovo láska a miluji tě skloňuje více než kdy jindy. Podle legendy byl svatý Valentýn italským knězem. Právě on, i přes přísný zákaz císaře Claudiuse, tajně oddával římské vojáky. 
   
 • darekiko.jpg Zapomenutý dárek pro každého
  Štědrý den je dávno pryč a vy jste smutní, že jste dostali jen pár dárků? Vyzvedněte si u nás zapomenutý dárek!
   
 • czhpblogM.png SOUTĚŽ - pobyt a degustace na Tokaji
  Zapojte se do soutěže o královský pobyt a degustaci ve vinařství Chateau Grand Bari. Stačí, když na eshopu WinePlanet.cz do 8. 12. 2019 nakoupíte alespoň jednu láhev vína z vinařství Chateau Grand Bari, a zařadíme vás do soutěže!
   
 • grandbari-1.jpg Poznejte Chateau Grand Bari - nové vinařství z Tokaje
  Na slovenském Tokaji slavnostně zahájilo provoz nové moderní vinařství, které ctí tradice oblasti a vzdává hold italským vinařům, kteří tam přinesli vinohradnické umění.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia