Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • prosiko.png Prosecco není jen víno, je to styl!
  Už několik let se u nás těší tento nápoj velké oblibě. Není divu, po příchodu na trh vyplnilo díru na trhu s bublinkami, doplnilo Champagne, které má reputaci prémiového produktu buržoasie.
   
 • emil1m.jpg Poznejte vinařství ve znamení přírody Emiliana z Chile
  Znáte vína z Chile? Rádi bychom vám představili organické a biodynamické vinařství Emiliana z Chille. Vína z tohoto vinařství jsou doslova spjaté s přírodou.
   
 • vino_na_svatbu_4_iko.jpg Víno na svatbu – jaké a kolik
  Chystáte svatbu a přemýšlíte, kolik koupit vína a jaké odrůdy budou hostům nejvíce chutnat? My vám s tím poradíme, a navíc máme tipy na vína na svatební hostinu.
   
 • redwine_1.jpg Červené víno jako lék
  Červené víno není jen lahodným nápojem, po kterém lidé sahají pro jeho vůni či chuť. Středověké kláštery byly přesvědčené, že jejich mniši žili déle než zbytek obyvatelsta díky jejich nízké, ale pravidelné spotřebě červeného vína.
   
 • darekiko.jpg Zapomenutý dárek pro každého
  Štědrý den je pryč a vy jste smutní, že jste dostali jen pár dárků? Vyzvedněte si u nás zapomenutý dárek!
   
 • bl_ik.jpg Darujte sommeliérský kurz
  Pokud se rozhodujete, jak potěšit milovníka vína nebo i úplného začátečníka, sommeliérské kurzy Vinařského institutu jsou ta správná volba.
   
 • ElCoto_winery_12m.jpg Ochutnejte vína ze Španělska
  Největší vinařská země Evropy zažívá v poslední době prudký rozmach. Neexistuje jiná země, kde by se tisícileté tradice vinařství tak úspěšné snoubily s moderními inovacemi. Jak vlastně chutná Španělsko?
   
 • Nichta_vinarstvo_2.jpg Rozhovor s vinařstvím NICHTA
  Vína ve čtyřech úrovních Circum, Fusion, Terroir a NICHTA modeluje bezprostředně působící majitel, vinohradník a viař v jedné osobě Branislav Nichta. Zeptali jsme se ho na cesty úspěchů i těžkostí, objevte nádherné chutě Tekova. 
   
 • 590x250m.jpg Ochutnejte s námi vína z Ameriky
  Stylová, klasická, netradiční či experimentální – vína z Nového světa jsou skutečně všelijaká. Hlavně jsou však chutná a kvalitní. Jak chutná Amerika? 
   
 • 590x250m.jpg Soutěž o pobyt na Tokaji s degustací
  Připravili jsme pro vás soutěž o výlet s degustací do proslavené oblasti Tokaje přímo ve vinařství Ostrožovič. Můžete vyhrát nezapomenutelný pobyt pro 2 osoby v tokajském pokojíku ve vinařství společně s degustací vín, které získávají medaile na světlových výstavách.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia