Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • pavelka-m.png Seznamte se s vinařem – Pavelka
  Vína Pavelka se na Slovensku těší velké popularitě. Pod Malými Karpatami vinařství hospodaří na více než 50 hektarech, v čele stojí vinař Milan Pavelka společně se synem Michalem. Zeptali jsme se na pár otázek charismatického pana Pavelky, co vše nám prozradil? 
   
 • miluron-boruvky-bl-m.jpg Seznamte se s vinařem - Miluron
  Miluron, nové slovenské vinařství, které se zaměřuje na výrobu exkluzivních a kvalitních ovocných vín, se těší z mezinárodních úspěchů. Rybízové, borůvkové, ale i višňové, švestkové, broskvové, brusinkové a dokonce rakytníkové víno můžete najít v jejich nabídce.  
   
 • frtus-vina-devin.jpg Seznamte se s vinařem - Frtus Winery
  Rodinné vinařství Frtus vzniklo v roce 2008, kdy bratři Frtusovi vyrobili první  víno. My jsme vyzpovídali majitele a zakladatele vinařství Rada Frtúse.  
   
 • SR_blog_8.jpg Vinohradnictví na Slovensku
  Pod Malými Karpaty jsou vynikající půdní a klimatické podmínky, a proto se tu produkují kvalitní vína. O pěstování vína na Slovensku vám přinášíme pár zajímavostí.
   
 • carte-blogCZm.png Káva Carte Noire k nákupu nad 600 Kč
  Dopřejte si nyní lahodná vína a my vám k objednávce nad 600 Kč přibalíme jako dárek mletou kávu Carte Noire Classic, 250 g, 100% Arabica v hodnotě 125 Kč.
   
 • rose-vino-pohary-a-m.jpg Toto léto na sucho v růžovém!
  Když se řekne Malbec, každého napadne těžké červené víno. Ochutnali jste však i jeho osvěžující růžovou variantu? 
   
 • barbgrilbigczm.jpg Párování vína a grilovaných jídel
  Léto je spojené se sluncem a teplým počasím, lidi to táhne více ven. Podniky a restaurace reagují na poptávku zákazníků, otevírají svoje terasy, jídla jsou lehčí a mohou být připraveny na grilu přímo venku.  
   
 • drinky_prosecco.jpg Oblíbené drinky z Prosecca
  Prosecco používají barmani pro přípravu koktejlů hlavně v létě. Jak si však takový drink připravit doma a překvapit hosty na vaší letní párty?
   
 • ssaa.jpg Led do vína, víno do ledu...
  Poslední roky bývají opravdu horká, teploměr atakuje čtyřicítky. Člověk auotmaticky sahá po ledu, aby se ochladil. Nejen v nealko nápojích si dopřeje pár kostek ledu. Patří však led do vína nebo spíše víno do ledu? Je to faux pas? 
   
 • prosiko.png Prosecco není jen víno, je to styl!
  Už několik let se u nás těší tento nápoj velké oblibě. Není divu, po příchodu na trh vyplnilo díru na trhu s bublinkami, doplnilo Champagne, které má reputaci prémiového produktu buržoazie.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia