Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • ElCoto_winery_12m.jpg Ochutnejte vína ze Španělska
  Největší vinařská země Evropy zažívá v poslední době prudký rozmach. Neexistuje jiná země, kde by se tisícileté tradice vinařství tak úspěšné snoubily s moderními inovacemi. Jak vlastně chutná Španělsko?
   
 • Nichta_vinarstvo_2.jpg Rozhovor s vinařstvím NICHTA
  Vína ve čtyřech úrovních Circum, Fusion, Terroir a NICHTA modeluje bezprostředně působící majitel, vinohradník a viař v jedné osobě Branislav Nichta. Zeptali jsme se ho na cesty úspěchů i těžkostí, objevte nádherné chutě Tekova. 
   
 • 590x250m.jpg Ochutnejte s námi vína z Ameriky
  Stylová, klasická, netradiční či experimentální – vína z Nového světa jsou skutečně všelijaká. Hlavně jsou však chutná a kvalitní. Jak chutná Amerika? 
   
 • 590x250m.jpg Soutěž o pobyt na Tokaji s degustací
  Připravili jsme pro vás soutěž o výlet s degustací do proslavené oblasti Tokaje přímo ve vinařství Ostrožovič. Můžete vyhrát nezapomenutelný pobyt pro 2 osoby v tokajském pokojíku ve vinařství společně s degustací vín, které získávají medaile na světlových výstavách.
   
 • Planeta_bl_9mm.jpg Planeta je cesta přes Sicílii
  Planeta je rodinný podnik působící na Sicílii už několik generací. Patří k němu pět usedlostí rozložených po celém ostrově.
   
 • cuc_3.jpg CUCni si bublinek!
  Užij si léto s novým drinkem, který je plný vína a ovoce. CUC přináší novou osvěžující chuť. Díky balení v plechovce si ho můžete užívat na pláži, na výletech nebo doma u bazénu. CUCni si i ty!
   
 • prose_blm.jpg Letní soutěž o Prosecco, kdo vyhrál?
  Vyhrajte každý týden kartón Prosecca Reya Soutěž trvá 5 týdnů a hrajeme celkem o 5 kartónů Prosecca.
   
 • gioboxiko.png MS ve fotbale 2018 - limitovaná edice Gérard Bertrand GIO
  K příležitosti konání MS ve fotbale přinášíme limitovanou edici vín francouzského vinařství Gérard Bertrand. Etikety vín nesou vlajky různých států, které se účastní mistrovství. Při nákupu 6 vín získáte zdarma speciální balení.
   
 • giko.jpg Vinařství Golguz postavilo laťku vysoko!
  Medailové žně na různých prestižních výstavách doma i v zahraničí, dvě ocenění Vinařství roku (2015 a 2017) a zejména spokojení zákazníci. To je vizitka vinařství Golguz, které se za 11 let etablovalo mezi nejlepšími na Slovensku i v zahraničí
   
 • erraczbl_iko.png Soutěž o víno Errazuriz a kurz sommeliérství - máme vítěze!
  Během května na našem Facebooku probíhala soutěž o karton vín chilského vinařství Errazuriz a také kurz Základy sommeliérství od Vinařského institutu. Kdo tedy vyhrál?
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia