Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • prose_blm.jpg Letní soutěž o Prosecco, kdo vyhrál?
  Vyhrajte každý týden kartón Prosecca Reya Soutěž trvá 5 týdnů a hrajeme celkem o 5 kartónů Prosecca.
   
 • gioboxiko.png MS ve fotbale 2018 - limitovaná edice Gérard Bertrand GIO
  K příležitosti konání MS ve fotbale přinášíme limitovanou edici vín francouzského vinařství Gérard Bertrand. Etikety vín nesou vlajky různých států, které se účastní mistrovství. Při nákupu 6 vín získáte zdarma speciální balení.
   
 • giko.jpg Vinařství Golguz postavilo laťku vysoko!
  Medailové žně na různých prestižních výstavách doma i v zahraničí, dvě ocenění Vinařství roku (2015 a 2017) a zejména spokojení zákazníci. To je vizitka vinařství Golguz, které se za 11 let etablovalo mezi nejlepšími na Slovensku i v zahraničí
   
 • erraczbl_iko.png Soutěž o víno Errazuriz a kurz sommeliérství - máme vítěze!
  Během května na našem Facebooku probíhala soutěž o karton vín chilského vinařství Errazuriz a také kurz Základy sommeliérství od Vinařského institutu. Kdo tedy vyhrál?
   
 • soutez_vyhodnoceni.png Soutěž o víno Norton a tenisky - máme vítěze!
  Během dubna na našem Facebooku probíhala soutěž o karton vín argentinského vinařství Norton a také super kecky Wineplanet. Kdo vyhrál?
   
 • ikogogluzt.jpg AKCE - Při objednávce vín z vinařství Golguz láhev zdarma
  Ochutnejte s námi vína z vinařství Glguz, které se stalo ViVinárstvom roka 2017 v SR.  Oslavte s ním ocenění výhodným nákupem vína - namixujte si 6 vín a 1 dostanete zdarma!
   
 • ikovel.png Velikonoční schovávaná - najděte si slevy na vína!
  Letošní Velikonoce budou opravdu zábavné! Zlevnili jsme pro vás 12 skvělých vín, která najdete v našem katalogu. Hledejte symbol vajíček u vín a využijte velké slevy k nákupu na svátky. Jaké jsou indicie?
   
 • hesiko.jpg Ochutnáváme Rakousko a Německo
  Vysoká koncetrace malých pěstitelů je zaručeným receptem na úspěch. Toto platí pro vinařství Rakouska a Německa, které přinášejí vynikající vína se svými typickými zástupci - Veltlíny a Ryzlinky. 
   
 • iko.jpg Soutěž MDŽ - napiš vzkaz a vyhraj víno
  Připravili jsme pro vás soutěž ke svátku MDŽ. Hlavní výhrou jsou tři dárková balení veltlínů z vinařství Laurenz V. Jak se zúčastnit?
   
 • ikoopen.jpg 24. 2. 2018 bude Open That Bottle Night!
  Jeden večer v nudném, temném měsíci únoru se rozzáří tváře milovníků vína tím, že se slaví speciální den s otevíráním vzácných lahví vína a šampaňského. Open That Bottle Night je večer, kdy s i vy máte otevřít něco výjimečného, den, kdy je třeba oprášit starší ročníky, které jste si odložili na zvláštní příležitost.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia