Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • cotedesrosesi.jpg Víno jako růže
  Víno, které bylo navrženo tak, aby bylo krásné. Dno láhve Gérard Bertrand Coté des Roses má tvar kvetoucí růže a jeho vrchní část je uzavřena jedinečným skleněným uzávěrem. Bílé, růžové nebo červené, celá kytice vín, která jsou unikátní svým designem a také chutí.
   
 • vinocokoiko.jpg Víno a čokoláda patří k sobě
  Víno a čokoládu spojuje mnoho věcí. Někdy tímto spojením vznikne dokonce i láska na celý život. Říká se, že víno a čokoláda jsou ideálním afrodiziakem, jak to tedy je?  
   
 • gerard-bertrand-cote-des-roses-kytica.jpg Jak překvapit s vínem na Valentýna
  Valentýn, den zamilovaných, den, kdy se slovo láska a miluji tě skloňuje více než kdy jindy. Podle legendy byl svatý Valentýn italským knězem. Právě on, i přes přísný zákaz císaře Claudiuse, tajně oddával římské vojáky. 
   
 • darekiko.jpg Zapomenutý dárek pro každého
  Štědrý den je dávno pryč a vy jste smutní, že jste dostali jen pár dárků? Vyzvedněte si u nás zapomenutý dárek!
   
 • czhpblogM.png SOUTĚŽ - pobyt a degustace na Tokaji
  Zapojte se do soutěže o královský pobyt a degustaci ve vinařství Chateau Grand Bari. Stačí, když na eshopu WinePlanet.cz do 8. 12. 2019 nakoupíte alespoň jednu láhev vína z vinařství Chateau Grand Bari, a zařadíme vás do soutěže!
   
 • grandbari-1.jpg Poznejte Chateau Grand Bari - nové vinařství z Tokaje
  Na slovenském Tokaji slavnostně zahájilo provoz nové moderní vinařství, které ctí tradice oblasti a vzdává hold italským vinařům, kteří tam přinesli vinohradnické umění.
   
 • usavin.jpg Ochutnejte s námi vína z Ameriky
  Stylová, klasická, netradiční či experimentální – vína z Nového světa jsou skutečně všelijaká. Hlavně jsou však chutná a kvalitní. Jak chutná Amerika? 
   
 • varene-vino-cervene-poharem.jpg Vyzkoušejte recepty na svařené víno
  Svařené víno je neodmyslitelnou součástí zimního období téměř po celém světě. Během svojí dlouhé historie se žízniví lidé z celého světa vyladili spoustu receptů. Není divu, když už v 16. století byly první recepty na svařák publikovány v anglických novinách. 
   
 • quinta-logo.png Novinka z Portugalska – Vinařství Quinta do Crasto
  Vinařství  Quinta do Crasto sídlí v Portugalsku, na levém břehu řeky Douro. Rozléhá se na území 146 ha, přičemž 114 ha tvoří vinohrady. Název pochází z latinského castrum, což znamená „římská pevnosť“. V roce 1981 začali vyrábět kromě portského i vína Douro DOC. 
   
 • portiko.jpg Portské víno - jak se vyrábí a chutná
  V Portugalsku se ročně vyrobí více než 10 milionů hektolitrů vína. Nejznámějším vínem je portské víno, které má svém rodném listě jako místo narození oblast údolí řeky Duoro.  
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia