Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • ikovel.png Velikonoční schovávaná - najděte si slevy na vína!
  Letošní Velikonoce budou opravdu zábavné! Zlevnili jsme pro vás 12 skvělých vín, která najdete v našem katalogu. Hledejte symbol vajíček u vín a využijte velké slevy k nákupu na svátky. Jaké jsou indicie?
   
 • hesiko.jpg Ochutnáváme Rakousko a Německo
  Vysoká koncetrace malých pěstitelů je zaručeným receptem na úspěch. Toto platí pro vinařství Rakouska a Německa, které přinášejí vynikající vína se svými typickými zástupci - Veltlíny a Ryzlinky. 
   
 • iko.jpg Soutěž MDŽ - napiš vzkaz a vyhraj víno
  Připravili jsme pro vás soutěž ke svátku MDŽ. Hlavní výhrou jsou tři dárková balení veltlínů z vinařství Laurenz V. Jak se zúčastnit?
   
 • ikoopen.jpg 24. 2. 2018 bude Open That Bottle Night!
  Jeden večer v nudném, temném měsíci únoru se rozzáří tváře milovníků vína tím, že se slaví speciální den s otevíráním vzácných lahví vína a šampaňského. Open That Bottle Night je večer, kdy s i vy máte otevřít něco výjimečného, den, kdy je třeba oprášit starší ročníky, které jste si odložili na zvláštní příležitost.
   
 • afriko.jpg Ochutnáváme Afriku a vy s námi
  Dosud nedoceněný producent vína konečně zažívá zasouženou renesanci. Jihoafrická republika má překvapivě dlouhou a bohatou historii pěstování vinné révy.
   
 • valikoo.jpg Valentýnská soutěž, zúčastni se a vyhraj!
  Připravili jsme pro vás Valentýnskou soutěž o karton vín Karton vín Cote des Roses od Gérard Bertrand! Jak se zúčastnit?
   
 • iko_zita.png AKCE - Při objednávce vín od vinařství Žitavské Vinice láhev zdarma
  Ochutnejte s námi vína z maličkého, avšak celosvětově známého vinařství Žitavské Vinice. Jejich vína oceňují milovníci a znalci vína na světových výstavách.
   
 • zitavske_5_iko.jpg Žitavské vinice, klenot z jihu Slovenska
  Vinařská výroba na Slovensku zažívá v posledních letech malou revoluci. Neustále se objevují nové talenty, pod jejichž rukama víno doslova zpívá. Mezi tvůrci krásných vín vyčnívá maličké vinařství Žitavské vinice u Úľan nad Žitavou, za nímž stojí dva nadšení producentu, Jozef Teplan a Tomáš Strelinger.
   
 • friko.png Ochutnáváme Francii
  Když se tradice snoubí s vášní, vzniká nejlepší víno na světě. Bez vína by nebyla Francie a bez Francie by nebylo víno - země galského kohouta je jedním z největších a nejznámějších producentů vína na světě. 
   
 • prosecco_4.png TOP vína 2017 - příběhy vinařství
  Víme, která vína jsou u vás za rok 2017 nejoblíbenější. Patří mezi ně třeba Freixenet a bodovali i vinaři ze Slovenska. Seznamte se s příběhy jejich vinařství v našem blogu.  
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia