Nejste přihlášeni.   Přihlášení / Registrace
0 ks
0,00 Kč
   

Blog

 • Uplatněte si vaše WineClub body
  Rádi bychom Vám oznámili, že e-shop WinePlanet prochází redesignem a vylepšením mnohých funkcionalit. Z důvodu chystaných změn v e-shopu Vám zasíláme výzvu k uplatnění věrnostních bodů na Vašem účtě. Nechceme, abyste o své nasbírané body přišli. Teď je můžete včas uplatnit při platbě. 
   
 • gril-m.jpg Grilujeme s vínem
  Které víno se hodí ke steakům, ke grilované rybě nebo grilované zelenině? Přinášíme základní rady a tipy na párování grilovaných jídel s vínem, pro nejlepší vychutnání obojího.
   
 • villa-maria-sb-3m.jpg Sauvignon Blanc – odrůda vína, která má v květnu svátek
  U nás je první květen svátkem práce, určitě si mnoho z vás pamatuje na průvody a červené šaty. Ve světě, hlavně na Novém zélandu, tento den patří odrůdě Sauvignon Blanc, která zde našla druhý domov. Vyberte si u nás Sauvignon a oslavte Mezinárodní den Sauvignon Blanc.  
   
 • chrest-1m.jpg Víno a chřest
  O pozitivním vlivu zeleniny na lidský organismus, hlavně v tomto období, není třeba polemizovat. Stejně tak o příznivém vlivu vína na naše zdraví. Inspirujte se tipy na párování vína s jídlem, které obsahuje chřest. 
   
 • winebrands-2020-ik.png Nejobdivovanější vinné značky světa roku 2020
  Mezinárodně uznávaný časopis Drinks International uveřejňuje každý rok v dubnu žebříček, který se jmenuje Most admired wine brands 2020. Uvádí 50 nejobdivovanějších vinných značke světa. Několik z nich najdete v našem eshopu! 
   
 • malbec-norton-1m.jpg Připijme si Malbecem, v dubnu se slaví Malbec World Day
  17. duben je každý rok dnem pro Malbec z Argentiny, je čas otevřít láhev a vzdát hold vinařům, kteří o ni s láskou pečují.  
   
 • Ratúzky-logo.jpg Novinka: Vinařství Peter Ratuzky z Vinosadů
  Vinařství Ratuzky je malé rodinné vinařství, které bylo založeno v roce 2004. Navazuje na dlouholetou vinohradnicko-vinařskou tradici rodiny Zárubovců, odkud pochází manželka Andrea. Manželé Ratuzky přebrali sklep a vinice po rodičích, a začali e věnovat vínu profesionálně.
   
 • emiliana-rose-vonku-i.jpg Víno může být přínosné pro zdraví
  Ve světě bylo publikováno několik studií, které se zaobíraly vlivem alkoholu na naše zdraví. Alkohol samotný není zdraví prospěšný spíše škodlivý. Víno patří mezi alkoholické nápoje, ale obsahuje až 85 % vody a několik prospěšných látek a proti střídmé pití vína může být přínosné.  
   
 • sklad-iko.jpg Jsme tu stále pro vás - Vyjádření vedení k bezpečnostním opatřením ve společnosti Corner & Co. a na WinePlanet.cz
  I v těchto chvílích usilovně pracujeme, abyste si mohli připít na vaše zdraví. To nejcennější, co máme v naší společnosti, jsou naši zaměstnanci. Slovo "naši" má však pro nás hlubší význam.
   
 • czblogm.png Doprava vína do konce června zadarmo
  Až do konce dubna u nás můžete nakupovat víno a my vám jej doručíme zdarma domů. Akce se týká všech vín u objednávek nad 700 Kč, doprava zdarma se aktivuje automaticky v nákupním košíku.
   
Stránkovanie:
 
 
 
Powered by Cyclone3 XUL CMS by Comsultia